سالت نیکوتین یخ

سالت نیکوتین های یخ و خنک ، معمولا پایه ای با طعم میوه ای دارند و برای افزایش حس تازگی و خنکی بیشتر ، از مایعی به نام منتول در آن ها استفاده می شود. منتول نوعی طعم دهنده ی طبیعی است که مانند نعنا حالت خنک کننده و یخی دارد اما بر عکس برگ نعنا ، طعم نعنایی ندارد. بسیاری از افراد ، ممکن است طعم های خنک را دوست داشته باشند اما به علت وجود مزه ی نعنایی ، از آن ها دوری کنند. منتول در اینجا ، پیشنهاد خوبی برای این افراد خواهد بود. بنابراین در نظر داشته باشید که سالت های خنک ، مزه ی نعنایی ندارند و در طبیعی ترین حالت ممکن ، مزه ی طبیعی همان میوه با حالت خنکی ، آن هم بدون مزه ی نعنا خواهد بود. البته برخی از طعم ها در ویپ ، مزه ی نعنا نیز دارند و همچنین ، خنک هستند . برای مثال ، در صورتی که طعم های نعنایی خنک می پسندید ، پیشنهاد ما سالت نیکوتین نعنا ویگاد است.

سالت نیکوتین یخ

نمایش :
Filter

پاد سالت میکس بری یخ Pod Salt Mixed Berries ICE

توضیح کوتاه

پاد سالت میکس بری یخ ، یک سالت نیکوتین میوه ای ترش و شیرین و خنک ، با ترکیبی از محبوب ترین میوه های Berry یعنی توت فرنگی ، تمشک و بلوبری و مقداری یخ است.

پاد یکبار مصرف وبار جوی Vabar Joyh 5000 Puff

4 ★
4 ★
از 1 نظر
5 ★
0
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
توضیح کوتاه

پاد یکبار مصرف وبار جوی ، یک پاد Disposable با خروجی تقریبی ۵۰۰۰ پاف ( کام ) است و در طعم ها و نیکوتین های مختلف تولید می شود.

پاد یکبار مصرف وبار سوپرا Vabar Supra 7000 Puff

4 ★
4 ★
از 1 نظر
5 ★
0
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
توضیح کوتاه

پاد یکبار مصرف وبار سوپرا ، یک پاد سیستم یکبار مصرف و Disposable با قابلیت شارژ مجدد است و مخزن ۱۶ میلی لیتری آن با سالت نیکوتین های آمریکایی پر شده است.

پاد یکبار مصرف وبار هپ Vabar HOP 2000 Puff

4.9 ★
4.9 ★
از 8 نظر
5 ★
7
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
توضیح کوتاه
توجه کنید : خروجی تعداد پاف ( کام ) ، از سوی سازنده اعلام شده و بسته به شرایط متغیر است. خروجی پاد های یکبار مصرف ضمانت نمی شود.

پاد یکبار مصرف وبار هپ ، یک پاد سیستم Disposable با خروجی تقریبی ۲۰۰۰ پاف (‌کام ) است و در طعم های میوه ای ، تنباکویی و دسری تولید می شود.

سالت آدامس نعنا آی لاو سالتز i Love Salts Spearmint

توضیح کوتاه

سالت آدامس نعنا آی لاو سالتز ، یک سالت نیکوتین خنک نعنایی ، با طعمی از نعنای دشتی ( Spearmint ) با مزه ای آدامسی و کم شیرین است.

سالت انبه توت فرنگی یخ کلود نوردز Cloud Nurdz Mango Strawberry ICE

توضیح کوتاه

سالت انبه توت فرنگی یخ کلود نوردز ، یک سالت نیکوتین استوایی شیرین و خنک ، با طعم ترکیبی انبه استوایی و توت فرنگی و مقداری یخ است.

سالت انبه یخ نستی Nasty PodMate Mango Ice

توضیح کوتاه

نستی بهترین تولید کننده ی طعم های انبه در جهان است. سالت انبه یخ نستی از لاین جدید PodMate تجربه ای از طعم انبه ای خنک و یخی است.

سالت انگور توت فرنگی یخ کلود نوردز Cloud Nurdz Grape Strawberry ICE

توضیح کوتاه

سالت انگور توت فرنگی یخ کلود نوردز ، یک سالت نیکوتین میوه ای شیرین با طعم توت فرنگی های سرخ و انگور بنفش ، در ترکیب با یخ است.

سالت انگور سیب یخ کلود نوردز Cloud Nurdz Grape Apple ICE

توضیح کوتاه

سالت انگور سیب یخ کلود نوردز ، یک سالت نیکوتین میوه ای – یخی با طعم ترش و شیرین سیب ترش و انگور های بنفش و شیرین است.

سالت بلو رزبری لیمو یخ کلود نوردز Cloud Nurdz Blue Raspberry Lemon ICE

توضیح کوتاه

سالت بلو رزبری لیمو یخ کلود نوردز ، یک سالت ترش و شیرین و جدید ، با طعمی ترکیبی از یک لیموناد خنک و چند تکه بلو رسپری تازه است.

سالت بی ال وی کی کیوی بری یخ BLVK ICED Kiwi Berry

توضیح کوتاه

سالت بی ال وی کی کیوی یخ ، یکی دیگر از سالت نیکوتین های خنک و میوه ای سری PINK با طعم ترکیبی بری و مقداری کیوی رسیده ی یخی و خنک است.

سالت بی ال وی کی موز بری یخ BLVK ICED Banana Berry

توضیح کوتاه

سالت بی ال وی کی موز بری یخ ، یک سالت نیکوتین میوه ای و خنک با طعم پایه ی توت فرنگی ترش و شیرین و چند برش موز تازه است.