پاد یکبار مصرف

پاد یکبار مصرف ، تجربه ی سالت نیکوتین بر روی یک پاد سیستم با مخزن پر شده و باتری شارژ شده ی کامل است. این دستگاه ها ، دقیقا مانند یک پاد سیستم کامل و استاندارد کار می کنند و تنها تفاوت آن ها ، در عدم امکان استفاده ی مجدد از آنهاست. اگر به ترک سیگار فکر می کنید و در بررسی های خود به نتیجه ی خرید یک پاد سیستم رسیده اید ، یکبار مصرف ها گزینه ی مناسب ، اقتصادی و بدون ریسک برای امتحان هستند. با استفاده از این پاد ها شما می توانید تجربه ی بهینه ای از مصرف سالت نیکوتین بر روی یک Pod System داشته باشید. اگر می خواهید در خرید پاد سیستم به نتیجه برسید ، پاد های Disposable بهترین راه تصمیم گیری هستند. یکبار مصرف ها بسته به نوع و مدل ، می توانند چند روزی در استفاده ی شما قرار بگیرند و چند روز را بدون مصرف سیگار ، با آن ها سپری کنید.

این پاد ها همچنین گزینه ی مناسبی برای سفر ، استفاده ی تفریحی و محدود هستند. اگر قصد دارید تا به دلایلی چند روز را به دور از پاد اصلی خود بگذرانید ، می توانید از پاد های یکبار مصرف به عنوان یک جایگزین کوتاه مدت استفاده کنید. این سیستم ها برای امتحان کردن طعم های مختلف نیز مناسبند ؛ زیرا شما می توانید با هر پاد ، طعم های جدیدی را استفاده و امتحان کنید.

پاد یکبار مصرف

نمایش :
Filter

پاد یکبار مصرف وبار جوی Vabar Joyh 5000 Puff

4 ★
4 ★
از 1 نظر
5 ★
0
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
توضیح کوتاه

پاد یکبار مصرف وبار جوی ، یک پاد Disposable با خروجی تقریبی ۵۰۰۰ پاف ( کام ) است و در طعم ها و نیکوتین های مختلف تولید می شود.

پاد یکبار مصرف وبار سوپرا Vabar Supra 7000 Puff

4 ★
4 ★
از 1 نظر
5 ★
0
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
توضیح کوتاه

پاد یکبار مصرف وبار سوپرا ، یک پاد سیستم یکبار مصرف و Disposable با قابلیت شارژ مجدد است و مخزن ۱۶ میلی لیتری آن با سالت نیکوتین های آمریکایی پر شده است.

پاد یکبار مصرف وبار هپ Vabar HOP 2000 Puff

4.9 ★
4.9 ★
از 8 نظر
5 ★
7
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
توضیح کوتاه
توجه کنید : خروجی تعداد پاف ( کام ) ، از سوی سازنده اعلام شده و بسته به شرایط متغیر است. خروجی پاد های یکبار مصرف ضمانت نمی شود.

پاد یکبار مصرف وبار هپ ، یک پاد سیستم Disposable با خروجی تقریبی ۲۰۰۰ پاف (‌کام ) است و در طعم های میوه ای ، تنباکویی و دسری تولید می شود.

پاد استیگ ویگاد انبه استوایی VGOD Stig Tropical Mango

5 ★
5 ★
از 1 نظر
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
توضیح کوتاه

با استیگ انبه استوایی ویگاد‌ آشنا شوید

استیگ انبه استوایی ، یک پاد با محدودیت ۳۰۰ پاف ( کام ) کامل است تولید شده از انبه استوایی ویگاد ترکیبی شیرین و خوش طعم از انبه های رسیده ی استوایی و مقداری پاستیل است . هر پاد ویگاد حاوی ۱.۲ میلی لیتر از نیکوتین سالت است و بدون نیاز به شارژ و پر کردن مجدد جویس و همچنین بدون نیاز به فشردن کلیدی خاص ، قابل مصرف است . هر پکیج از ویگاد استیگ انبه استوایی حاوی سه بسته است. این محصول، حاوی ۶۰ میلی گرم نیکوتین است و با چند کام، شما را از نیاز به نیکوتین ارضا می کند.

پاد استیگ ویگاد انگور یخ VGOD Stig Purple Bomb Iced

توضیح کوتاه

با استیگ بمب انگور یخ ویگاد‌ آشنا شوید

استیگ بمب انگور یخ ، یک پاد با محدودیت ۳۰۰ پاف ( کام ) کامل است تولید شده از تازه ترین انگور های سرخ و شیرین و مقداری منتول و یخ برای طعمی تازه تر و خنک تر است . هر پاد ویگاد حاوی ۱.۲ میلی لیتر از نیکوتین سالت است و بدون نیاز به شارژ و پر کردن مجدد جویس و همچنین بدون نیاز به فشردن کلیدی خاص ، قابل مصرف است . هر پکیج از ویگاد استیگ بمب انگور یخ حاوی سه بسته است. این محصول، حاوی ۶۰ میلی گرم نیکوتین است و با چند کام، شما را از نیاز به نیکوتین ارضا می کند.

پاد استیگ ویگاد بمب انبه یخ VGOD Stig Mango Bomb Ice

توضیح کوتاه

با استیگ بمب انبه یخ ویگاد‌ آشنا شوید

استیگ بمب انبه یخ ، یک پاد با محدودیت ۳۰۰ پاف ( کام ) کامل است که طعم دلنشینی از انبه های شیرین و تازه استوایی و مقداری یخ برای طعمی خنک تر و تازه تر دارد . هر پاد ویگاد حاوی ۱.۲ میلی لیتر از نیکوتین سالت است و بدون نیاز به شارژ و پر کردن مجدد جویس و همچنین بدون نیاز به فشردن کلیدی خاص ، قابل مصرف است . هر پکیج از ویگاد استیگ بمب انبه یخ حاوی سه بسته است. این محصول، حاوی ۶۰ میلی گرم نیکوتین است و با چند کام، شما را از نیاز به نیکوتین ارضا می کند.

پاد استیگ ویگاد سیب VGOD Stig Crisp Apple

توضیح کوتاه

با استیگ سیب ویگاد‌ Crisp Apple آشنا شوید

استیگ بمب انبه یخ ، یک پاد با محدودیت ۳۰۰ پاف ( کام ) کامل است که طعمی خالص و یکنواخت از سیب سبز دارد . هر پاد ویگاد حاوی ۱.۲ میلی لیتر از نیکوتین سالت است و بدون نیاز به شارژ و پر کردن مجدد جویس و همچنین بدون نیاز به فشردن کلیدی خاص ، قابل مصرف است . هر پکیج از ویگاد استیگ بمب انبه یخ حاوی سه بسته است. این محصول، حاوی ۶۰ میلی گرم نیکوتین است و با چند کام، شما را از نیاز به نیکوتین ارضا می کند

پاد یک بار مصرف استیگ ویگاد تنباکو خشک STIG Dry Tobacco

توضیح کوتاه

توجه کنید : این قیمت برای هر عدد استیگ یک بار مصرف است. در صورت نیاز به یک بسته ، ۳ عدد سفارش دهید. پاد یک بار مصرف استیگ ویگاد تنباکو خشک ، یک پاد یکبار مصرف با حدود ۳۰۰ کام است که با سالت نیکوتین تنباکو خشک ویگاد ( درای توباکو ) پر شده است.

پاد یکبار مصرف اوریون بار Lost Vape Orion Bar 3000 Puff

4 ★
4 ★
از 1 نظر
5 ★
0
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
توضیح کوتاه

پاد یکبار مصرف اوریون بار ۳۰۰۰ پاف ، یک پاد سیستم Disposable با خروجی تقریبی ۳۰۰۰ کام و باتری قابل شارژ است و در بیش از ۱۵ طعم مختلف تولید می شود.

پاد یکبار مصرف اوریون بار Lost Vape Orion Bar 4500 Puff

5 ★
5 ★
از 1 نظر
5 ★
1
4 ★
0
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0
توضیح کوتاه

پاد یکبار مصرف اوریون بار ۴۵۰۰ پاف ، یک پاد سیستم یکبار مصرف با خروجی تقریبی ۴۵۰۰ پاف و باتری قابل شارژ و مخزن ۱۰ میلی لیتری پر شده با سالت نیکوتین است.